Showuitslagen

Kampioenschapsclubmatch PPCN 29 Augustus 2015

Keurmeester: Dhr. W. Wellens

Best in Show & Beste Papillon van de dag
Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie
Eigenaar : N.A.C. Janssen

Beste in Show Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie
Eigenaar: N.A.C Janssen
Beste Papillon van de dag Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie Eigenaar: N.A.C. Janssen
Beste Phaléne van de dag Up and Down's One For The Road Eigenaar: C. Rutten
Beste Pup Up and Down's Viva las Vegas Eigenaar: C. Rutten
Beste Baby Nathalie's Dog Dreamfull Cathy Eigenaar: N.A.C. Janssen
Rob den Hartog Beker Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie Eigenaar: N.A.C. Janssen
     
Epagneal Nain Papillon   Eigenaar
Puppyklasse Reuen
   
01: Jerremy Noblesse Charm 2 Veel Belovend  T. M. berg Bjaanes
02: Up and Down's Viva las Vegas Veel Belovend  C. Rutten
     
Openklasse Reuen    
03: Leandro from Gemini's Home Uitmuntend, Reserve CAC  A.G.H. du Plessis
04: Rambo De La Maille Dunes Uitmuntend  A. Janssen Bogers
05: Powdermill T. the Future Spinnillons Uitmuntend  C. Rutten
     
Jeugdklasse Reuen    
06: Heroldas Uitmuntend  P & M. van Veelen
07: Hubert Noblesse Charm Uitmuntend  C. Rutten
08: Nathalie's Dog Casanova Coen Goed : Advies Phalene  Hanneke Gelauff
     
Tussenklasse Reuen    
09: Caybandra's O'Rory 1 Zeer Goed  Rie de Vos
10: Absent    
     
Kampioensklasse Reuen    
11: Bachita Been Caught Steeling Zeer Goed  C. Grahn
12: Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie Uitmuntend, Beste Reu & CAC , BOB   N. Janssen
13: Caspian's J'M still Standing Uitmuntend  C. Rutten
     
Fokkersklasse Reuen    
14: Up and Down's Antonio At Mondelise Uitmuntend  C. Rutten
     
Babyklasse Teven    
15: Grahnskans Isa 2 Veel Belovend  C. Grahn
16: Liten Lykke Roastarry's Veel Belovend  H. Brouwer
17: Nathalie's Dog Dreamfull Cathy Veel Belovend  N. Janssen
     
Puppyklasse Teven    
18: Beauty Beyonce von den Kolibri's Veel Belovend  A.G.H. du Plessis
19: Freya v't Olde Huus Veel Belovend  A. Boersma-de Wit
     
Openklasse Teven    
20=26 : Petitred's Lucky Thirteen 1 Uitmuntend  A.G. van Veelen- Zeilmaker
21: D'alie's Dog Imelda Zeer goed  M. Venema
     
Jeugdklasse Teven    
22: Florbakken's My Bianca Uitmuntend  T.M. Berg-Bjaanes
23: Ronneke vd Roastarry's Zeer Goed  H.M.T. Vermeulen
24: Nathalie's Dog Beautiful Bibi Uitmuntend, Reserve CAC  N.A.C. Janssen
25: Rosita vd Roastarry's Uitmuntend  A.J.M. Meulenbroek
     
Tussenklasse Teven    
26 = 20  absent  
27: Nathalie's Dog Amore Alicia Uitmuntend, Beste Teef & CAC  N.A.C. Janssen
     
Fokkersklasse Teven    
28: Virgin's Spirit Indiana Brooklyn 4 Zeer goed  J. Westelaken
29: Phoebe Uitmuntend  C. Molier & H. Groos
30: Nathalie's Dog Amore Angel Zeer Goed  N.A.C. Janssen
31: D'Alie's Dog Kyona Uitmuntend  A.G. Van Veelen-Zeilmaker
     
Veteranenklasse Teven    
32: Ariel 1 Uitmuntend  C.A. Winckel
     
Epagneul Nain Phalene     
Jeugdklasse Reuen    
33: Let He be Your Passion Vive Vanette 1 Uitmuntend, Reserve CAC  C. Rutten
34: Jet Black de La Faveur de la Nuit 2 Zeer goed  A.G. Van Veelen-Zeilmaker
     
Tussenklasse Reuen    
35: D'Alie's Dog Kelvin 1 Uitmuntend  A.G. van Veelen-Zeilmaker
     
Fokkersklasse Reuen    
36: Up and Down's one For the Road 1 Uitmuntend, CAC & BOB  C. Rutten
     
Babyklasse Teven    
37: Aicha De La Maille Dunes 1 Veel Belovend, Beste baby  A. Janssen Bogers
     
Jeugdklasse Teven    
38: Magic Tears Golden Gaia 1 Uitmuntend  A.G. van Veelen-Zeilmaker
     
Fokkersklasse Teven    
39: Up and Down's Morning Glory Uitmuntend, CAC  C. Rutten