Showuitslagen

 

Kampioenschapsclubmatch PPCN 26 Augustus 2017



Keurmeester:
Mevr. F. Lochs-Romans

Foto's op de pagina van facebook


Best in Show & Beste Papillon van de dag
Minymo Mr Bojangles
Eigenaar :
M. Granlund

Beste Phalène & Rob den Hartog beker
Magic Tears Golden Gaia
Eigenaar : A.G. van Veelen-Zeilmaker

Beste in Show

Minymo Mr Bojangles

Eigenaar: M. Granlund

Beste Papillon van de dag

Minymo Mr Bojangles

Eigenaar: M. Granlund

Beste Phaléne van de dag

Magic Tears Golden Gaia

Eigenaar: A.G. van Veelen-Zeilmaker

Beste Jongste Puppy

Roya v/d Roastarry’s

Eigenaar: Van Nieuwenhuijsen

Beste Pup

Roxa v/d Roastarry’s

Eigenaar: A. Meulenbroek

Rob den Hartog Beker

Magic Tears Golden Gaia

Eigenaar: A.G. van Veelen-Zeilmaker

 

 

 

Epagneal Nain Papillon

 

Eigenaar

Puppyklasse Reuen

 

 

01: Roya Roastarry’s

1 Veel Belovend

 Van Nieuwenhuijsen

 

 

 

Openklasse Reuen

 

 

02: Heroldas Taurapilis

Uitmuntend

 P & M van Veelen

03Petitred’s Magic Moon

3 Zeer Goed

 A.G. van Veelen-Zeilmaker

04: Scooby Dooby Doo von der Seseke

2 Uitmuntend

 A. Janssen-Bogers

05  D’Alie’s Dog Davy

 4 Zeer Goed

 P. Van Zwieten

 

 

 

Jeugdklasse Reuen

 

 

06:  Pipo Jonny De La Maille Dunes

4 Zeer Goed

 A. van Gorp- Munster

07: Alex Write the Future

Uitmuntend, Res CAC

 N.P.M. Aben-Maas

08: Raffeal De La Maille Dunes

2 Uitmuntend

 N. Janssen

09:  Invase Double Dutch

3 Uitmuntend

 C. Rutten

 

 

 

Kampioensklasse Reuen

 

 

10: Minymo Mr Bojangles

1 Uitmuntend, Beste Reu, BOB, CAC

 M. Granlund

11Rambo De La Maille Dunes

 2 Uitmuntend

 A. Janssen-Bogers

 

 

 

Fokkersklasse Reuen

 

 

12Up and down’s Viva Las Vegas

1 Zeer Goed

 C. Rutten

 

 

 

Veteranenklasse Reuen

 

 

13Ch. Siljans Truly Yours

Uitmuntend

 J. Roosens

 

 

 

Jongste Puppyklasse Teven

 

 

14Rowela v/d Roastarry’s

1 Veel Belovend

 A. Meulenbroek

 

 

 

Puppyklasse Teven

 

 

15Roxa v/d Roastarry’s

1 Belovend, Beste Pup

A. Meulenbroek

 

 

 

Openklasse Teven

 

 

16: Charmed

1 Uitmuntend, Beste Teef, CAC

 J.M.A. van Vlimmeren-v/d Boom

17Sanne Noelta Caybandra’s

 Zeer goed

 I. Hayma

18: Piper

Absent

S. van Es

19:  Petitred’s Bonnie Lassie

2  Uitmuntend, Res. CAC

 A.G. van Veelen- Zeilmaker

20: Liten Lykke Roastarry’s

4 Zeer goed

H. Brouwer

21: Olivia De La Maille Dunes

3 Zeer goed

A, Janssen-Bogers

 

 

 

Jeugdklasse Teven

 

 

22: Simplynice Miss Marple

Uitmuntend

 N. Balz

23:  Alana des amis des Papillons

1 Uitmuntend

 Ph. Wenting

24: Rhody De La Maille Dunes

3 Uitmuntend

 A.Janssen-Bogers

 

 

 

Tussenklasse Teven

 

 

25: Moppie

 4 Zeer goed

 K. Blom

26: Roza v/d Roastarry’s

3  Zeer goed

 W. Hayma

27: Paris Hilton De La Maille Dunes

2 Uitmuntend

N. Janssen

28: Lucina Taurapilis

1 Uitmuntend

P & M van Veelen

 

 

 

Fokkersklasse Teven

 

 

29Odilia De La Maille Dunes

2 Uitmuntend

 A. Janssen-Bogers

30: Cheyenne

3 Zeer goed

 C. Molier

31: D'Alie's Dog Kyona

Uitmuntend

 A.G. Van Veelen-Zeilmaker

 

 

 

 

 

 

Epagneul Nain Phalene 

 

 

Openklasse Reuen

 

 

32Jet Black de La Faveur de la Nuit

1 Zeer goed

 A.G. van Veelen-Zeilmaker

 

 

 

Kampioensklasse Reuen

 

 

33Connection Siljans Fifth Avenue

1 Uitmuntend, CAC

 C. Rutten

 

 

 

Fokkersklasse Reuen

 

 

34Up and Down's one For the Road

1 Uitmuntend, Res.CAC

 C. Rutten

 

 

 

Openklasse Teef

 

 

35 Magic Tears Golden Gaia

1 Uitmuntend, Beste Phalène,

Rob den Hartog beker

 A.G. van Veelen-Zeilmaker

 

 

 

Fokkersklasse Teven

 

 

36Aicha De La Maille Dunes

Zeer goed

 A. Janssen-Bogers

 

 

 

 Juniorhandling

 

 

 37:Daliah Thonhauser

 10 jaar            3e plaats

 Moppie

 38: Iris van Vlimmeren

 14 jaar            2e plaats

 Free Wifi

 39: Jasmijn van Vlimmeren

 14 jaar            1e plaats

 Shey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampioenschapsclubmatch PPCN 29 Augustus 2015

Keurmeester: Dhr. W. Wellens

Best in Show & Beste Papillon van de dag
Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie
Eigenaar : N.A.C. Janssen

Beste in Show Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie
Eigenaar: N.A.C Janssen
Beste Papillon van de dag Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie Eigenaar: N.A.C. Janssen
Beste Phaléne van de dag Up and Down's One For The Road Eigenaar: C. Rutten
Beste Pup Up and Down's Viva las Vegas Eigenaar: C. Rutten
Beste Baby Nathalie's Dog Dreamfull Cathy Eigenaar: N.A.C. Janssen
Rob den Hartog Beker Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie Eigenaar: N.A.C. Janssen
     
Epagneal Nain Papillon   Eigenaar
Puppyklasse Reuen
   
01: Jerremy Noblesse Charm 2 Veel Belovend  T. M. berg Bjaanes
02: Up and Down's Viva las Vegas Veel Belovend  C. Rutten
     
Openklasse Reuen    
03: Leandro from Gemini's Home Uitmuntend, Reserve CAC  A.G.H. du Plessis
04: Rambo De La Maille Dunes Uitmuntend  A. Janssen Bogers
05: Powdermill T. the Future Spinnillons Uitmuntend  C. Rutten
     
Jeugdklasse Reuen    
06: Heroldas Uitmuntend  P & M. van Veelen
07: Hubert Noblesse Charm Uitmuntend  C. Rutten
08: Nathalie's Dog Casanova Coen Goed : Advies Phalene  Hanneke Gelauff
     
Tussenklasse Reuen    
09: Caybandra's O'Rory 1 Zeer Goed  Rie de Vos
10: Absent    
     
Kampioensklasse Reuen    
11: Bachita Been Caught Steeling Zeer Goed  C. Grahn
12: Toot Sweet's Bonnie Prince Charlie Uitmuntend, Beste Reu & CAC , BOB   N. Janssen
13: Caspian's J'M still Standing Uitmuntend  C. Rutten
     
Fokkersklasse Reuen    
14: Up and Down's Antonio At Mondelise Uitmuntend  C. Rutten
     
Babyklasse Teven    
15: Grahnskans Isa 2 Veel Belovend  C. Grahn
16: Liten Lykke Roastarry's Veel Belovend  H. Brouwer
17: Nathalie's Dog Dreamfull Cathy Veel Belovend  N. Janssen
     
Puppyklasse Teven    
18: Beauty Beyonce von den Kolibri's Veel Belovend  A.G.H. du Plessis
19: Freya v't Olde Huus Veel Belovend  A. Boersma-de Wit
     
Openklasse Teven    
20=26 : Petitred's Lucky Thirteen 1 Uitmuntend  A.G. van Veelen- Zeilmaker
21: D'alie's Dog Imelda Zeer goed  M. Venema
     
Jeugdklasse Teven    
22: Florbakken's My Bianca Uitmuntend  T.M. Berg-Bjaanes
23: Ronneke vd Roastarry's Zeer Goed  H.M.T. Vermeulen
24: Nathalie's Dog Beautiful Bibi Uitmuntend, Reserve CAC  N.A.C. Janssen
25: Rosita vd Roastarry's Uitmuntend  A.J.M. Meulenbroek
     
Tussenklasse Teven    
26 = 20  absent  
27: Nathalie's Dog Amore Alicia Uitmuntend, Beste Teef & CAC  N.A.C. Janssen
     
Fokkersklasse Teven    
28: Virgin's Spirit Indiana Brooklyn 4 Zeer goed  J. Westelaken
29: Phoebe Uitmuntend  C. Molier & H. Groos
30: Nathalie's Dog Amore Angel Zeer Goed  N.A.C. Janssen
31: D'Alie's Dog Kyona Uitmuntend  A.G. Van Veelen-Zeilmaker
     
Veteranenklasse Teven    
32: Ariel 1 Uitmuntend  C.A. Winckel
     
Epagneul Nain Phalene     
Jeugdklasse Reuen    
33: Let He be Your Passion Vive Vanette 1 Uitmuntend, Reserve CAC  C. Rutten
34: Jet Black de La Faveur de la Nuit 2 Zeer goed  A.G. Van Veelen-Zeilmaker
     
Tussenklasse Reuen    
35: D'Alie's Dog Kelvin 1 Uitmuntend  A.G. van Veelen-Zeilmaker
     
Fokkersklasse Reuen    
36: Up and Down's one For the Road 1 Uitmuntend, CAC & BOB  C. Rutten
     
Babyklasse Teven    
37: Aicha De La Maille Dunes 1 Veel Belovend, Beste baby  A. Janssen Bogers
     
Jeugdklasse Teven    
38: Magic Tears Golden Gaia 1 Uitmuntend  A.G. van Veelen-Zeilmaker
     
Fokkersklasse Teven    
39: Up and Down's Morning Glory Uitmuntend, CAC  C. Rutten